XOOON

Lot kandelaar H15,5cm

-30%
-30%

XOOON

XOOON Lot kandelaar H15,5cm

Prijs per stuk

Oorspronkelijke prijs was: 15,99.Huidige prijs is: 11,19.

XOOON

XOOON Lot kandelaar H15,5cm

Prijs per stuk

Sinds 1913 jouw meubelspecialist

Gratis ruilen binnen 30 dagen

Klantenbeoordeling 9.5/10

Laagste prijsgarantie

Lot kandelaar H15,5cm

Productomschrijving

De polyresin kandelaar LOT van COCOmaison is er in 2 uitvoeringen, dit bruinrood met crème model en een crème met roodbruin exemplaar. Beide zijn 16 cm hoog en hebben een modern strak design, maar met een beetje fantasie zie je er misschien een poppetje in. Hij is geschikt voor een lange smalle kaars en komt helemaal mooi tot zijn recht als je hem combineert met zijn broertje.

Specificaties
Artikelnummer:
50142BRU
Merk:
Levertijd:
05 weken
Hoogte:
16cm
Breedte:
7cm
EAN:
8720842007679

Interieuradvies op maat

Vind je het lastig om zelf keuzes te maken als het gaat om nieuwe meubels? Wij geven je graag advies en gaan samen met jou de winkel door om te kijken naar de beste en mooiste opties voor jouw woning, helemaal passend aan jouw wensen.

Samen met jou kijken wij als interieuradviseurs naar materiaal keuze, kleurgebruik en als je dat wenst ook naar verlichting.

interieuradvies

Rating en reviews (1029)

8

Juiste mensen, juiste artikelen,
Niets

Rake

8

Vriendelijk en kundig geholpen

Meeuwis

9

Er ontbrak bij 1 van de 6 stoelen de wieltjes. Direct de bezorger geregeld dat de wieltjes per post verstuurd zou worden. Binnen 14 dagen de wieltjes keurig thuis.

Lascaris

9

Een betrouwbaar bedrijf en goede medewerkers

e.visser

Waar vind je XOOON in de winkel?

XOOON is opvallend, eigenzinnig en trendy, een totaal concept voor de woonkamer. De collectie wordt regelmatig vernieuwd en speelt in op de nieuwste trends en kleuren. Elk Xooon meubelstuk is exclusief en geïnspireerd door de natuur.

Bekijk de video en ontdek meer

Pijltje dat wijst naar de merk video

Gratis ruilen binnen 30 dagen

Klantenbeoordeling 9.5/10

Laagste prijsgarantie

Best verkocht

Desso Fresco Vloerkleed

695,95

Max/Maxime reserve glas

39,99

Max/Maxime reserve glas

39,99

Max/Maxime reserve glas wit

39,99

Lot kandelaar H15,5cm

Gratis ruilen binnen 30 dagen